Milí přátelé a návštěvníci našich stránek,

dokončili jsme představování našich kandidátů. Volby jsou už skutečně za dveřmi, tak snad už jenom malé shrnutí.

Proč stojí za to volit zrovna nás?

Jsme lidé aktivní. Když jsme měli pocit, že nám ve Slavičíně něco chybí, tak jsme to prostě udělali nebo se na tom spolupodíleli. Tak se „narodilo“ třeba Vzdělávací středisko Nadace Jana Pivečky, Diaklub, Ples Po našem, pořádání koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akcí nebo třeba obchod s potřebami pro domácí mazlíčky. Objevujeme se jako pořadatelé a někteří i jako účinkující J na akcích ve městě. Neváháme přiložit ruku k dílu, když někdo potřebuje pomoci. Nečekáme, že se o všechno postará „město“. Každý může založit neziskovku, festival, novou tradici nebo třeba vybudovat kavárnu…nebo pomáhat tomu, kdo se do toho pustí. To je podstata „nabídky“ ve městě a kvality místní komunity. Jsme přesvědčeni, že naše „město“ bude z velké části takové, jaké si ho uděláme my sami. A nemusíme čekat, až budeme v zastupitelstvu nebo až to udělá „Město“.

Náš program vychází ze znalosti aktuálního stavu věcí ve městě. Je pravdivý a realistický. Hodnotíme jenom to, o čem máme detailní znalost, nepředkládáme nic, co reálně nelze zařídit. A tam, kde víme, že to jde, uděláme vše proto, abychom náš program udělali i dosažitelným. Tak můžete ještě jednou kliknout na PROGRAM a mrknout na něj.

Jsme pohodoví lidé, kteří chtějí svůj program naplňovat se slušností, respektem a pokorou k lidem, zvířatům i přírodě.

Víme, že v radě i v zastupitelstvu vládne jednoduchá matematika. Žádná strana reálně nedokáže naplnit svůj program a svoje vize bez podpory partnerů. Partnerů si vážíme, umíme naslouchat, přijímat argumenty a respektovat i odlišné názory. Pokud dostaneme od voličů a případných partnerů důvěru, nebudeme tím menším bráškou, který chce mít postýlku v létě u okna a v zimě u kamen.

Jsme OSMIČKA, děkujeme mnohokrát za každý Váš hlas!

SLAVIČÍN 2018, sdružení nezávislých kandidátů Slavičína a místních částí

Aktuality

archiv